Про нас
Історія Canaritea почалася з захоплення, захоплення від першого ковтка гречаного чаю.


Спробував одного разу, нам захотілося розповісти всьому світу про його унікальність. Про неповторний аромат та незабутній смак.


Пошуки надійного постачальника чаю, хто так само як ми розділяє принцип «100% натуральний ECO продукт» виявилося непростою задачею. Ми бажали продукта з простим складом, без домішок, з мінімальним впливом на сировину.


Довгі пошуки увінчалися успіхом, і ось ідеальний чай знайдено! Всього 3 кроки: збір.обсмажування.гранулювання та нічого зайвого!


Ми вирішили довести Canaritea до досконалості, то як ми це бачимо. Нас дуже бентежили нинішні типи упаковок, так як всі вони були не екологічними, такими, що містять пастик. А пластик- це точно не про нас, ми піклуємося про нашу планету.


І те, що ви бачите сьогодні, так-так, цей маленький зелений значок у лівому куті нашої упаковки «Compost me» ознака того, що в нас вийшло знайти 100% біорозкладну упаковку! Вона складається з природніх біополімерів та запросто розкладається за короткий період часу. Що робить нас щасливішими, а наш продукт більш унікальним та якісним!


+38(096)-730-79-37
(для дзвінків)
+38(093)-143-82-42
(тільки для Viber, Telegram, WhatsApp)
canaritea@gmail.com
© Canaritea, 2020.Все права защищены.